aktualnieGaleriazapowiedziwarsztatyArchiwumPUBLIKACJEtekstyLINKIKontakt
Navigation:     aktualnie arrow Archiwum arrow 2002
2002
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Tytuł pozycji
"4 x performance" - Karolina Wiktor, Aleksandra Kubiak, Wojciech Zamiara, Paweł Kwaśniewski [01.03]
"Aporie" [17.05-05.06]
"Architektura, dialog, realność terroru" [05.02]
"Precedens" festiwal sztuki [05.04-13.04]
"Srebro 2002" ( Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej w Legnicy)[02.08-18.08]
"Wieczór trzech performance" - Janusz Bałdyga, Cezary Bodzianowski, Zygmunt Piotrowski [5.11]
Andrzej Bobrowski " Fundacja dobrego człowieka " grafika, instalacje [20.04-02.05]
Anima(le)- performance na flet prosty kontrabasowy i taniec - Gaby Bultmann, Danielle Ruzzier [3.10]
Czesław Łuniewicz - fotografie [10.09-29.09]
Donna Regina - elektronik-avant-pop- Kolonia (Niemcy) [12.04]
Dorota Podlaska "Biblioteka Dorotki" malarstwo, instalacja [16.02-03.03]
Eugeniusz Józefowski - "Pogodna uważność" - wystawa malarstwa i książek artystyczny [01.10-13.10]
Frederick Abrams - pokaz filmów (prowadzi Roman Soroko) [11.10]
Grupa "Azorro" (Oskar Dawicki, Igor Krenz, Wojciech Niedzielko, Łukasz Skąpski) [29.11]
Jacek Dłużewski - obrazy [12.12-08.01.2003]
Klasyka awangardy filmowej - pokaz filmów (prowadzi Roman Soroko) [18.11]
Koncert - Pogodno [06.09]
Koncert - Robotobibok [06.12]
Koncert-Kristen, Krakowski i Kosma - czyli post-rock spotyka post-jazz [22.02]
Lorena Mendez & Fernando Fuentes (Meksyk) - performance [27.11]
Marek Zgaiński - "44,1", audioperformance na modulowaną sinusoidę i instrumenty akustyczne [22.11]
Mikołaj Smoczyński i Mirosław Filonik-spotkanie przed wystawą "Dialog wewnętrzny 3" [14.11]
mjr Waldemar Frydrych - promocja książki "Żywoty Mężów Pomarańczowych" [5.03]
Monika Karczmarczyk "Wiatr od morza" - instalacja [25.06-30.06]
nova huta+gunter adler+groenland orchester - elektronik-avant-pop z Hamburga [18.06]
Piotr Piotrowski - "Agorafobia po komunizmie" - wykład [05.12]
Przemek Matecki-malarstwo-Wystawa podyplomowa w pracowni prof. Ryszarda Woźniaka-ISiKP UZ [18-20.06]
Robert Maciejuk - malarstwo [18.01-10.02]
Sławomir Kozłowski - koncert muzyki elektronicznej [20.02]
Tomasz Sikorski "Nauka słuchania kości" instalacja [07.06-16.06]
Viola Tycz "Sound System" videoperformance; Mira Boczniowicz "Ekrany świadomości [09.03-02.04]
Wilhelm Sasnal - malarstwo [15.11-08.12]
Włodzimierz Pawlak - "Wybór z obrazów" - malarstwo [15.10-13.11]
WRO O1-Ekrany - prezentacja prac nagrodzonych podczas wrocławskiego Biennale Sztuki Mediów [22.01]
Zewnętrzna Galeria AMS - Marek Krajewski prezentuje dokumentację działalności galerii [25.01]
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 35 z 35

Gościmy