aktualnieGaleriazapowiedziwarsztatyArchiwumPUBLIKACJEtekstyLINKIKontakt
Navigation:     aktualnie arrow warsztaty arrow Warsztaty: P-I-Ę-K-N-okno [24.07-28.07]
Warsztaty: P-I-Ę-K-N-okno [24.07-28.07] Drukuj Email

Image 

Serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych pt. P-I-Ę-K-N-okno

Zajęcia odbywają się w terminach:
24.07-28.07.2017, 10:30 - 13:30

Uczestnicy: dzieci w wieku 6-13 lat

Prowadzenie: Magda Chołuj we współpracy z Małgorzatą Dobrucką

Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym.
Prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie (68 325 37 26), mailowo ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona (20), decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

doc formularz_zgloszeniowy_-_warsztaty_24-28.07.2017

 

Punktem wyjścia dla naszych artystycznych rozważań stanie się istota piękna. Spojrzymy przez szeroko otwarte okno naszej wyobraźni na to co nas otacza, ale i na to co istotnego i pięknego kryje się w nas samych.
Podczas każdego ze spotkań towarzyszyć będzie nam inny kolor, inne natężenie emocjonalne, inny rodzaj piękna. Spojrzymy na świat przez różowe okulary, ale i przez czarno-białe klisze. Punktem wiodącym staną się prace współczesnych artystów, które u jednych budzą strach a innych dla odmiany śmieszą. Stając się uważnymi detektywami postaramy się dotrzeć do skrywanych tajemnic sztuki współczesnej. Postaramy się ustalić co autor miał na myśli i czy myślał tak samo jak my. Efekty naszej pracy, zamknięte zostaną w formie nawiązującej do książki artystycznej. Każdy dzień twórczo-detektywistycznych poszukiwań, stanie się jednym z rozdziałów książki na temat istoty piękna, pojmowanej indywidualnie przez każdego z nas. Podczas spotkań, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć różnorodnych spojrzeń na świat sztuki jak i rzeczywistość. Staną się kreatorami nowatorskich rozwiązań, tworząc własne prace. Bazować będziemy na materii, formie i fakturze różnorodnych materiałów.


MAGDA CHOŁUJ - Absolwentka Instytutu Sztuk Wizualnych w Zielonej Górze na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od 2012 r. do 2013 r. odbyła stypendium Erasmus na Uniwersytecie Rennes 2 we Francji. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, na wydziale Edukacji Artystycznej. Dyplom uzyskała w pracowni Działań Twórczych i Edukacyjnych pod kierunkiem prof. Marcina Berdyszaka oraz dr. Magdaleny Parnasow-Kujawy. Interesuje się znakiem i typografią. Zajmuje się działaniami multimedialnymi, książką artystyczną, rysunkiem. Współpracuje z jednostkami edukacyjnymi, prowadząc warsztaty twórcze.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy