Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież (szkoła podstawowa, gimnazjum) do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych.
Zajęcia odbywają się w terminie 14-25.01.2013, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.30-13.30.

14-18.01 - białe na białym - prowadząca: Agnieszka Graczew-Czarkowska
21-25.01 - szósty zmysł - prowadzący: Stefan Hanćkowiak i Michał Jankowski

Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych. Prosimy o wcześniejsze zapisy z zaznaczeniem wybranego tygodnia.
Telefonicznie (68 325 37 26),  mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście (BWA, sekretariat, I piętro).
Ilość miejsc ograniczona (20), decyduje kolejność zgłoszeń.

pdf formularz_zgoszeniowy_bwa_13_zima

wstęp bezpłatny 

 

Agnieszka Graczew - Czarkowska ur. (1970), jest absolwentką PWSSP we Wrocławiu. W 1994 otrzymała stypendium dla młodych twórców - Wrocław. W 1997 roku założyła i do 1998 prowadziła autorską Galerię Grafiki i Rysunku JaPtak we Wrocławiu. W latach 1998-2000 tworzyła i prowadziła autorską Pracownię Grafiki Artystycznej - Akademia Multimedialna w Gdańsku. Jest założycielką pracowni Arteterapii (OTZ), którą prowadziła w latach 1997-2007. Od 1998 prowadziła zajęcia z zakresu arteterapii, integracji sztuk oraz warsztatów artystycznych na Uniwersytecie Zielonogórskim (KSiKP, obecnie Instytut Sztuk Wizualnych). W 2003 otrzymała stypendium twórcze prezydenta miasta Zielonej Góry. Prowadzi autorskie twórcze warsztaty dla dorosłych oraz warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży, także dla osób niepełnosprawnych (TIS, Silni Duchem).

Stefan Hanćkowiak (1980), jest absolwentem edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Laureat nagrody „Bielska Jesień 2007". Malarz, autor warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Swoje prace prezentował na wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Michał Jankowski (1977) jest absolwentem edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Laureat nagrody „Bielska Jesień 2005". Malarz, autor warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Swoje prace prezentował na wystawach zbiorowych, oraz indywidualnych. Mieszka i pracuje w Zielonej Górze.Edukacja w galerii

Prowadzimy działalność edukacyjną w postaci warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oprowadzań po wystawach. 

Zainteresowanych opiekunów grup zorganizowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Dobrucka edukacja@bwazg.pl w celu ustalenia terminu. 

Warsztaty i oprowadzania są bezpłatne.