Warsztaty pt. " O! Żużel!..." [1.10.2019 rok]

 

1 października odbyły się ostatnie warsztaty pt. „O! Żużel!...”, podczas których dzieci tworzyły kompozycje przedstawiające „dziwne miasto”, w którym mieszkańcy przemieszczają się na motorach i jeżdżą skręcając tylko w lewą stronę. Przestrzeń miasta powstawała w oparciu różne kształty figur geometrycznych. Kwadraty, prostokąty i trójkąty to osiedla i dzielnice. Kolejnym etapem było wydzielenie torów i narysowanie mieszkańców naszego miasta. W ostatnim etapie pracy twórczej stworzyliśmy nietypowe drzewa i roślinny. Jedynym ograniczeniem w naszych działaniach plastycznych były kolory – żółty, zielony i biały, czyli barwy naszego miasta.

 

uczestnikami były dzieci z Przedszkola nr 18 im "Czekoladowe Przedszkole" w Zielonej Górze, grupa: biała

prowadzenie : Małgorzata Dobrucka

 

 

Edukacja w galerii

Prowadzimy działalność edukacyjną w postaci warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oprowadzań po wystawach. 

Zainteresowanych opiekunów grup zorganizowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Dobrucka edukacja@bwazg.pl w celu ustalenia terminu. 

Warsztaty i oprowadzania są bezpłatne.