3 edited 1

LETNIE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2020

Serdecznie zapraszamy dzieci (w wieku 6-14 lat) do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych


Warsztaty pt. Papier- Kamień- Nożyce
prowadzenie Magda Chołuj z Małgorzatą Dobrucką

termin:

27.07-31.07   w godz. 10.30-13.30 (BRAK MIEJSC) lub 3.08-7.08 w godz. 10.30-13.30 (BRAK MIEJSC)

Podczas Letnich Spotkań Młodych Twórców zmierzymy się z zadaniami, które rozbudzą wyobraźnię, zmuszą do twórczego, kreatywnego działania. Uczestnicy będą doświadczać sensorycznie poprzez pracę w różnorodnych materiałach o zmiennym kształcie, fakturze. Skupimy się na działaniach w obszarze książki artystycznej połączonej z działaniami przestrzennymi. Obiektem naszych zainteresowań stanie się papier, kamień, nożyce. W trakcie warsztatów uczestnicy będą działać indywidualnie, jednak wciąż pamiętając o kontekście grupy. Indywidualna praca każdego uczestnika stanie się częścią jednego, wspólnego działania. Zastanowimy się nad odmiennością patrzenia, tworzenia, interpretacji. Działanie jednostki wpłynie na kontekst wspólnej narracji całotygodniowych spotkań.


 

Warsztaty pt. wszysKTO GRA?!
prowadzenie Cezary Bednarczyk z Małgorzatą Dobrucką

 

termin:

10.08-14.08 w godz. 10.30-13.30  (BRAK MIEJSC) lub 17.08-21.08 w godz. 10.30-13.30 (BRAK MIEJSC)

Warsztaty pt. "wszysKTO GRA?!" to spotkanie na granicy sztuk wizualnych i muzyki. Motywem przewodnim naszych spotkań będzie dźwięk, który będziemy przekładać na gesty... gesty ołówkiem, farbą akrylową, akwarelową, kredkami, piaskiem... i słowem - bez ograniczeń. Wsłuchamy się w przyrodę, w nasze otoczenie i posłuchamy siebie nawzajem aby wychwycić różnorodność odgłosów, które nam towarzyszą. Będziemy tworzyć instrumenty i malarskie melodie, które najpełniej pozwolą nam oddać zasłyszane dźwięki natury i rytmy codzienności. Zwrócimy bardziej uwagę na to co słychać, niż na to co widać. Posłuchamy naszej wyobraźni a na bazie własnych emocji i odczuć stworzymy obrazy stanowiące obszerny zapis wspólnych doświadczeń. Zabierzemy Was podróż do krainy rytmów, melodii, szumów, pogłosów, brzmień, szelestów, tonów, hałasów... zapraszamy do świata, w którym wszystko gra ?!


formularz_wszysKTO_gra

formularz_wszysKTO_gra


Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych (do wyboru jeden).

Prosimy o wcześniejsze zapisy z zaznaczeniem wybranego tygodnia

telefonicznie (68 325 3726), mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub osobiście.

Ilość miejsc ograniczona (10), decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Przeprowadzenie warsztatów uzależnione jest od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć.

REGULAMIN

Edukacja w galerii

Prowadzimy działalność edukacyjną w postaci warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oprowadzań po wystawach. 

Zainteresowanych opiekunów grup zorganizowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Dobrucka edukacja@bwazg.pl w celu ustalenia terminu. 

Warsztaty i oprowadzania są bezpłatne.