otwarcie 29.05 godz. 19:00

wystawa czynna do 19.06.2020

Słońce to my, ciemne chmury to my

Świat się kończy. Nikt nie ma złudzeń, że będzie coraz gorzej. Politycy, przedsiębiorcy i histeryczne media zarabiają na prywatną opiekę medyczną i budowanie schronów. Nam pozostały spacery i odbieranie alertów RCB, kolekcjonując THC. Zamiast budowania Państwa Policyjnego i wzajemnego wykańczania, powinniśmy nauczyć się żyć ze strachem. W jednym pokoju i w jednym łóżku. W tym samym mózgu, bez umowy o wynajem. Bez praw i możliwości dyskusji. Bez braw na finał.

Bolesław Chromry (Damian Siemień) - rysownik, malarz, ilustrator. Rocznik '87, absolwent Wydziału Grafiki na ASP w Krakowie. Autor powieści graficznych, m.in. “Pokrzywy”, “Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę” i “Elementarz Polski dla Polaka i Polki z Polski” wydanych nakładem wydawnictwa Korporacja Ha!art. W 2019 roku w oficynie W.A.B. ukazała się jego debiutancka powieść “Pozwólcie pieskom przyjść do mnie”.

 

 

 

 Zgoda na fotografowanie, filmowanie

Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych w galerii jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na fotografowanie, filmowanie jak i na edycję, kopiowanie, publikowanie i dystrybucję owych materiałów do celów promocji wydarzeń.