LETNIE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2024

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty pt.LINO... BOOK ... DRUK

prowadzenie: Marta Trawińska i Małgorzata Dobrucka

termin: [12-14/16.08] w godz. 10:30-13:30 BRAK MIEJSC

dzieci w wieku od 10 do 14 lat

Zapraszamy na czterodniowe warsztaty, podczas których stworzymy wyjątkowe artBOOKi inspirowane światem roślin. Zaczniemy od tworzenia własnego papieru, a potem wyczarujemy roślinne wycinanki oraz monotypie. Poznamy technikę LINOrytu, tworząc niepowtarzalne okładki naszych książek. Na koniec wymienimy się grafikami i zszyjemy nasze dzieła w całość. Przyjdź, baw się twórczo i wyDRUKuj coś naprawdę wyjątkowego!


Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych.
Prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie (68 325 3726),
mailowe ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://docs.google.com/forms/d/1jOozT1oXFP6oaltE023SrAZ1kHWM2q26XOQbt3w0TQ4/edit

 


Marta Trawińska - Artystka, graficzka, ilustratorka. Specjalizuje się w tworzeniu baśniowych grafik techniką linorytu, które można zobaczyć na jej Instagramie: https://www.instagram.com/linorytka/. Jej prace odzwierciedlają magiczny świat wyobraźni, łącząc precyzję i artystyczną wrażliwość.

Małgorzata Dobrucka - edukatorka i koordynatorka dostępności Galerii BWA, gdzie pracuje od 2016 roku. Prowadzi warsztaty wykorzystujące język sztuki współczesnej oraz elementy sztuk wizualnych, według autorskich projektów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób z niepełnosprawnościami w szczególności dla osób niewidomych i słabowidzących... Od 2019 roku pracuje w ZOKu, gdzie zajmuje się pielęgnowaniem postaw twórczych niezależnie od ich wieku i rodzaju zdolności...

Edukacja w galerii

Prowadzimy działalność edukacyjną w postaci warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oprowadzań po wystawach. 

Zainteresowanych opiekunów grup zorganizowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Dobrucka edukacja@bwazg.pl w celu ustalenia terminu. 

Warsztaty i oprowadzania są bezpłatne.