LETNIE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2024

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty dla dzieci pt. Witamy w dżungli

prowadzenie: Joanna Nau i Joanna Hanć

termin: [22-26.07] w godz. 10:30-13:30  BRAK MIEJSC

dzieci w wieku od 6 do 9 lat

Zapraszamy Was w niesamowitą podróż do egzotycznego świata pełnego barw, dzikiej przyrody i niesamowitych stworów. Stworzona przez nas na warsztatach dżungla wypełni się własnoręcznie zrobionymi hybrydowymi zwierzakami i wielobarwnymi roślinami. Będziemy m.in malować, budować, wycinać, kleić, tworzyć kolaże i mozaiki. Przygotujcie się na pełną przygód podróż do serca dżungli, gdzie wyobraźnia i twórczość nie mają granic!


Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych.
Prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie (68 325 3726),

mailowe ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Joanna Nau - animatorka kultury, edukatorka artystyczna, kulturoznawca. Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Magister pedagogiki ze specjalnością animacja kultury z profilem teatr na Uniwersytecie Zielonogórskim
Certyfikowana Trenerka 1 stopnia metody Sensoplastyka®. Od lat wspiera rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, prowadząc warsztaty plastyczne. Twierdzi, że w każdym drzemie talent a dziecięca wyobraźnia i pomysłowość nie mają granic. Na co dzień uczy plastyki w szkołach podstawowych oraz prowadzi firmę Bufetova – Warsztatova.

Joanna Hanć ukończyła w Zielonej Górze Animację Społeczno – Kulturalną (teatr) i Edukację Artystyczną na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego (dyplom z malarstwa u prof. A. Klimczaka - Dobrzanieckiego) Nauczycielka plastyki, edukatorka sztuki i ilustratorka. Od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem warsztatów artystycznych, współpracując z wieloma instytucjami i organizacjami, upowszechniając idee sztuki, kreatywności i współpracy.

Edukacja w galerii

Prowadzimy działalność edukacyjną w postaci warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oprowadzań po wystawach. 

Zainteresowanych opiekunów grup zorganizowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Dobrucka edukacja@bwazg.pl w celu ustalenia terminu. 

Warsztaty i oprowadzania są bezpłatne.